E-posta:

satis@safirainsaat.com.tr

Bize Ulaşın:

0533 812 20 19

KURUMSAL

Firmamız Hakkında

HEDEF 2023'ÜN 100 BÜYÜK FİRMASI ARASINA GİRMEK

Kurulduğu günden itibaren Konya mimarisine modern çizgiler ekleyen Safira İnşaat "YÜKSEK NİTELİKLİ KONUTLAR" sloganıyla Konya da hizmet vermektedir. Safira inşaat yaptığı eserleri bir kitaba benzemektedir. Sayfalarını açtıkça yeni bilgiler yeni görsellerle karşılaşılmaktadır. Osmanlı mimarisi ve çağdaş mimarinin bir özetini sunan safira inşaat gösterişli cepheler ve mükemmel iç planlarla Konya'da adından söz ettirmektedir.

Ankara İstanbul Antalya gibi büyüksehirlerde safira mimarlık'ın projeleri ilham kaynağı olmaktadır. hergün sitemizden yüzlerce görselimiz indirilmeketdir.. Türkiyenin her bölgesinde firmamızın tasarladığı iç ve dış mekan çalışmaları kullanılmaktadır

Modern dünyanın modern inşaat teknolojisini kullanarak yola çıkan Safira İnşaat kalitesi ve tecrübesiyle geleceğin modern dünyasına kendini hazırlamaktadır. İnşaatlarını yaparken toplumsal beklentileri ön plana atan firma özellikle insan hayatına önem vermektedir. Depreme ektra dayanıklı binalar yapan firma bunun maliyetinden kaçınmamaktadır. Kullanılan malzemelerin hepsi TSE standartlıdır. Ayrıca müşterilerinin beklentileri doğrusunda proje üretmeye özen gösteren firma Konya'da rüya gibi konutlara imza atmakatadır.

Safira İnşaat çalıştığı bölgelerin ve Konya'nın görünümünü değiştirmektedir. Safira İnşaat Mimarlık Konya'da gittiği her bölgede, her semtte bir marka olan Safira inşaat Konya’ya yeni bir görsellik kazandırmaktadır. Müşterilerine sunduğu sınırsız imkanlarla da esnek bir satış politikası uygulayan Safira inşaat her konuda ilklerin firmasıdır. Öncelikle hedefi müşteri memnuniyeti olan Safira inşaat gelecek yıllarda çok farklı devasa projelerle kendinden söz ettirmeye devam edecektir.

Misyonumuz

Yaşadığımız zamanın ekonomik, teknolojik, çevresel ve sosyal koşullarına uygun projeler üretmek, bu konuda öncü olmak, yapılan çalışmalara katkıda bulunmak, bu projelerin inşaat ve taahhütlerini gerçekleştirerek uluslararası bir firma olmak hedeflerimiz arasındadır.

Mimar Savaş ÇİÇEK
Yönetim Kurulu Başkanı